Søndag 28. mai vart det arrangert utstilling for hopper, vallakar og unghestar på Voss. Dommarar var Asle Espe og Kari-Anne Indrebø (fjordhestar to år og eldre) og Dagfinn Gjøstein og Sjur Haugen (fjordhestar eitt år). 

Takk til Iren Stalheim for bilete.

Klasse 4

20. Silke Maja
e. Merkur u. Silke Frøya
8-8-7-7-7,5
3. premie

    Klasse 5

    21. Prinsesse Tombre
    e. Enar u. Sandros
    7-7-7,5-7,5-7
    3. premie

      22. Sol Tuva
      e. Lunner Gråen u. Solsikke
      7-7-7-7,5-7
      3. premie
      Beste køyreprøve

        23. Lykkejuni Nordskog
        e. Eikåsen Gullfaks u. Linn Nordskog
        8-8-7,5-8-8
        2. premie, I kval
        Beste juniormønstrar

          24. Skogheims Silja
          e. Rudsmo Råssar u. Skogheims Vilja
          8-7,5-6-7-7
          3. premie
          Beste mønstrar

            Klasse 6

            26. Skogheims Rosalin
            e. Fjelltor u. Birkelid Prinsessa
            9,5-9-7-7,5-8,5
            2. premie, I kval

              27. Eli
              e. Veslefrikk Roman u. Tira Torpedo
              7,5-7,5-7-7-7,5
              3. premie

                28. Remes Ingelin
                e. Kornvin Freidig u. Vettis Bera
                8-8-7-8-8
                2. premie, III kval

                  29. Lisa
                  e. Myklemann u. Heggnes Blakka
                  7-7,5-6,5-9-7
                  3. premie

                  30. Mykle Sølja
                  e. Søljo u. Løkling Ninrosa
                  9-8,5-7-8,5-8,5
                  2. premie, II kval

                    Klasse 7

                    31. Ronjas Junilin
                    e. Fjelltor u. Seles Ronja
                    8,5-8-7-7,5-8
                    2. premie, I kval

                      32. Lunner Lina
                      e. Gråggi u. Lunner Juni
                      8-7-8-8,5-8
                      2. premie

                        Klasse 9

                        34. Lunner Bård
                        e. Lunner Per u. Tervas Lendi
                        8,5-8-8-7-8
                        2. premie, I kval
                        Beste rideprøve

                          Hingstar 1 år

                          36. Hovedgårdens Eros
                          e. Brijol u. Mettes Grålin
                          7-8-7-7-7
                          Sløyfe

                            37. Hylland Per
                            e. Lauvprinsen u. Støylen Blome
                            7,5-8-7,5-8-7,5
                            Sløyfe

                              38. Langesæter Balder
                              e. Lauvprinsen u. Langsæter Frigg
                              7,5-8-8-8,5-8
                              Sløyfe, II kval

                                39. Mikli Ymir
                                e. Major u. Juni Martine
                                8-8-8-8,5-8
                                Sløyfe, I kval

                                  Hopper 3 år

                                  42. Hirthejento
                                  e. Myklemann u. Luna Hirth
                                  8-7-7,5-9-8
                                  Sløyfe, III kval

                                    43. Lykkes Saga
                                    e. Myklemann u. Lykkejuni Nordskog
                                    9-9-7-9-9
                                    Sløyfe og ekstrasløyfe, I kval
                                    Beste juniormønstrar

                                      44. Kolli Kaarina
                                      e. Volls Birk u. Smedsmo Mai Lillja
                                      9-8-8-8-8,5
                                      Sløyfe og ekstrasløyfe, II kval

                                        Hopper 2 år

                                        45. Landa Mira
                                        e. Herman u. Bjuty
                                        9-8,5-7-8,5-8
                                        Sløyfe og ekstrasløyfe, II kval

                                          46. Birkelid Huldra
                                          e. Kamillas Tord u. Birkelid Tulla
                                          9-8,5-8-8,5-8,5
                                          Sløyfe og ekstrasløyfe, I kval

                                            Hopper 1 år

                                            47. Maivor Are
                                            e. Dalargutt u. Skogheims Rosalin
                                            9-8,5-8-8-8,5
                                            Sløyfe, I kval

                                              48. Storm Luna
                                              e. Lauvprinsen u. Seles Gulldokka
                                              7-7-7,5-7-7
                                              Sløyfe

                                                49. Mira Drage
                                                e. Major u. Ronja Drage
                                                8-8-8-8,5-8
                                                Sløyfe, II kval

                                                  50. Øksnes Karma
                                                  e. Merinas Emil u. Ruth
                                                  8-8-7-7-7,5
                                                  Sløyfe

                                                     

                                                    Share This