Nordisk allround

Gull: Annike Josefine Mikkelsen og Blåtopps Aron – Noreg
Sølv: Karina Blaabjerg og Stald Kiels Lyst – Danmark
Bronse: Cassandre Bach-Gansmo og Flemming – Noreg
Fullstendig resultatliste

    Annike Josefine Mikkelsen og Blåtopps Aron (Noreg) 

      Karina Blaabjerg og Stald Kiels Lyst (Danmark)

        Cassandre Bach-Gansmo og Flemming (Noreg) 

        Nordisk dressur senior

        Gull: Lisa Therkildsen og Giblings Jura – Danmark
        Sølv: Karina Blaabjerg og Stald Kiels Lyst – Danmark
        Bronse: Sara Grimbühler og Trollfin – Danmark
        Fullstendig resultatliste

          Lisa Therkildsen og Giblings Jura (Danmark) 

           

            Karina Blaabjerg og Stald Kiels Lyst (Danmark)

            Nordisk dressur junior

            Gull: Ida Marie Veilis og Højgaards Fronar – Danmark
            Sølv: Rebecca Lynge Nielsen – Rubin Skovå – Danmark
            Bronse – Victoria Engøy Lien og Pryd Skovå – Noreg
            Fullstendig resultatliste

              Ida Marie Veilis og Højgaards Fronar (Danmark)

                Victoria Engøy Lien og Pryd Skovå (Noreg)

                Nordisk køyring senior

                Gull: Karina Blaabjerg og Bounty – Danmark
                Sølv: Stine Anette Heier og Balder Berger – Noreg
                Bronse: Erik Holmin og Stald Kiels Makker – Noreg
                Fullstendig resultatliste

                  Karina Blaabjerg og Bounty (Danmark)

                    Stine Anette Heier og Balder Berger (Noreg)

                      Erik Holmin og Stald Kiels Makker (Noreg) Foto: Astrid Marie Årdal

                      Nordisk sprang senior

                      Gull: Zenia Jørgensen og Apollo – Danmark
                      Sølv: Karina Blaabjerg og Laustfin Skellerød – Danmark
                      Bronse: Sonja Skriko og Somnus – Finland
                      Fullstendig resultatliste

                        Zenia Jørgensen og Apollo (Danmark)

                          Sonja Skriko og Somnus (Finland) Foto: Astrid Marie Årdal

                          Nordisk sprang junior

                          Gull: Anna Mathilde Westgaard og Silje – Noreg
                          Sølv: Anne Katrine Hjorthøj og Birkens Rubin – Danmark
                          Bronse: Line Ceder og Kanton Unik – Sverige
                          Fullstendig resultatliste

                            Anna Mathilde Westgaard og Silje (Noreg)

                            Nordisk lag

                            Gull: Danmark Lag 1 (Karina Blaabjerg og Bounty, Zenia Jørgensen og Apollo, Stine Grimbühler og Ninjar)
                            Sølv: Noreg Lag 1 (Stine Anette Heier og Balder Berger, Trine L. Paulsen og Fannemels Argon, Kristin Vinsrygg og Solsidens Alar)
                            Bronse: Danmark Lag 2 (Sara Grimbühler og Trollfin, Pernille Nielsen og Dukan, Sanne Hansen og Ibberman Kjærgaard)
                            Fullstendig resultatliste

                              Sølvlaget frå Noreg

                              Alle foto: Astrid Marie Årdal

                              Share This